wyszukiwanie zaawansowane
» Newsy

NewsyPremiera Subaru Roca na Złocie Plejad (09.06.2015)

W ubiegły weekend miała miejsce premiera naszego pierwszego e-bika wykonanego specjalnie na zlecenie dużej firmy motoryzacyjnej. Podczas Zlotu Plejad czyli tradycyjnej imprezy organizowanej dla miłośników marki SUBARU zaprezentowaliśmy model SUBARU Roca. Sami zobaczcie czy nie śliczny. Już w drugiej połowie czerwca dostępny będzie we wszystkich salonach firmowych Subaru.
 
alt

GEOBIKE na VIP Cross 2015 (09.05.2015)

GEOBIKE na VIP Cross 2015
Na imprezie w Sulejówku obecni byli między innymi znani i lubiani z prasy i TV :Justyna Kowalczyk, Joanna Trzepiecińska, Karol Strassburger, Karolina Szostak, Anna Cieślak, Jolanta Erol, Magdalena Szymańska, Kalina Ben Sira, Marek Frąckowiak, Bartosz Obuchowicz, Anna Kalata, Mateusz Banasiuk, Stanisław Banasiuk oraz członkowie grupy Afromental Oprócz pokonywania wyznaczonych tras i zadań samochodami Mercedes goście imprezy mieli okazję testować elektryczne rowery Geobike. Jak widać na zdjęciach poznawanie zalet jazdy e-bikami sprawiało równie dużo radości jak prowadzenie terenowych Mercedesów.
 

alt

Wielkie Testowanie Rowerów Elektrycznych GEOBIKE (22.03.2015)

"Wielkie Testowanie Rowerów Elektrycznych GEOBIKE" - dzień kolejny w Manufakturze i.... poznajecie tego Pana na pierwszych zdjęciach? Testował flagowy model MTB z nowej serii Adventure ... i jak widać testowanie zakończyło się uśmiechem.
 
altalt

Moto Wiosna - Manufaktura 2015 - Łódź (12 - 22.03.2015)

MotoWiosna - Manufaktura 2015 - to największa wystawa motoryzacyjna w Łodzi. W pasażach tego popularnego centrum rozrywkowo - handlowego oprócz samochodów, motocykli i skuterów nie mogło oczywiście zabraknąć naszych rowerów elektrycznych. Była ekspozycja z najpopularniejszymi modelami. Były również jazdy testowe na rynku Manufaktury. W promocji rowerów GEOBIKE pomagała nam sama Miss Polski i Miss Ziemi Łódzkiej :)
 

altgobikes.pl 

IX Rajd Samochodowy Kobiet "Arabela Rally" (13.10.2014)

IX Rajd Samochodowy Kobiet "Arabela Rally" organizowany w Łodzi za nami. Na mecie zorganizowanej na ul. Piotrkowskiej (Pasaż Schillera) czekało na uczestniczki jeszcze jedno zadanie sprawnościowe w postaci przejazdu na czas najnowszym modelem roweru elektrycznego GEOBIKE MTB. Niektórym uczestniczkom jazda tak się spodobała, że już poza konkursem testowały z uśmiechem inne modele E-BIKE. Wszystkim Paniom dziękujemy i gratulujemy znakomitych wyników! 
 
altalt

Pieszo i na rowerze (08.10.2014)

Wczoraj czyli 7 października w ramach konferencji dla nauczycieli wychowania komunikacyjnego z łódzkich szkół: ,,Pieszo i na rowerze" zorganizowaliśmy ekspozycję oraz jazdy próbne rowerami elektrycznymi Geobike. Impreza odbyła się w Miasteczku Ruchu Drogowego w Parku im. J. Poniatowskiego w Łodzi i jest zapowiedzią cyklicznych działań promujących E-BIKE wśród młodzieży.
 
alt

GEOBIKE w Danii (06.10.2014)

GEOBIKE na targach w Danii. Największe targi rowerowe w duńskim Vejle przyciągnęły ponad 500 właścicieli sklepów rowerowych z całej skandynawi. Najbardziej podobała się nasza nowa kolekcja na czele z Cabo da Roca, Finisterre i MTB.
 
alt

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl