Strona główna » Czy wiesz że...

Czy wiesz że...

Przerzutki w rowerach


alt

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie rower bez przerzutek a już z pewnością nie potrafimy wyobrazić sobie roweru elektrycznego pozbawionego tegoż elementu. Tylko jak w gąszczu technologiczny rozwiązań znaleźć właściwe dla siebie.

Jaki rower wybrać


alt

Jazda na rowerze elektrycznym to nowa jakość, przyjemność, której nie da się porównać z niczym innym. Elektryczna rewolucja, której jesteśmy świadkami sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zakup roweru ze wspomaganiem, ale jak wybrać ten który spełni nasze oczekiwania?

E-Bike dla firm


alt
 
Odliczenie podatku po zakupie roweru elektrycznego na firmę - czy to możliwe? Oczywiście !!! Przedsiębiorcy odwiedzający nasz salon w wielu przypadkach dopiero przy zakupie dowiadują się, iż mogą odliczyć rower, skuter lub inny e-pojazd od podatku. Oto najczęściej zadawane pytania .

Rozmiary rowerów


alt
 
Zakup roweru elektrycznego to poważna inwestycja, wymagająca dokładnego przeanalizowania potrzeb i oczekiwań. Komfort i przyjemność z jazdy jest w dużej mierze uzależniona od rozmiaru ramy a co za tym idzie od wyboru jakiego dokonamy przy zakupie.

Systemy napędowe


alt
 
Sercem i duszą każdego roweru elektrycznego jest jego system napędowy. W tym prostym i przejrzystym przewodniku postaramy się pokazać wszystko co chciałbyś i powinieneś wiedzieć o bateriach, silnikach i komputerach e-rowerów .
Przejdź do strony głównej
 
Newsletter

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu