wyszukiwanie zaawansowane
» Newsy

NewsyAirwheel S5 wstąpi do czynnej służby Biura Ochrony Rządu (03.06.2016)

Jest nam niezmiernie miło poinformować , że już niebawem pierwszy Airwheel S5 wstąpi do czynnej służby Biura Ochrony Rządu. Doceniono jakość, solidne wykonanie oraz bardzo dalekie zasięgi. Te argumenty sprawiają, że nasze urządzenia sprawdzają się w trudnych warunkach. Airwheel S5 to wersja terenowa dobrze znanego Airwheel'a S3. Urządzenie świetnie radzi sobie w terenie zarówno równym jak i nieutwardzonym. Maksymalna prędkość wynosi 18 km/h z kolei zasięg oscyluje na poziomie 30km. Airwheel S5 BOR wyposażony został między innymi w syrenę alarmową, światła ostrzegawcze i wodoszczelne kufry. Urządzenie dodatkowo wzmocnione zostało aluminiową konstrukcją

alt

Auto- Sim i GEOBIKE (28.04.2016)

Auto-Sim S.A - Salon Samochodów Luksusowych: spotkanie mocy z elektryczną technologią i e-Bikami GEOBIKE. Zapraszamy na prezentację i jazdy testowe: Łódź ul. Byszewska 3, Park Handlowy SHOPIN .
 
alt

Wystawa w Manufakturze (4 - 10.03.2016)

Nasza pierwsza w tym roku akcja promocyjna i ekspozycja pojazdów elektrycznych gotowa. Przez 10 dni odwiedzający łódzką Manufakturę będą mogli zapoznać się z ofertą:
- elektrycznymi rowerami GEOBIKE
- urządzeniami AIRWHEEL
- deskorolkami TESLABOARDS
prezentujemy również: miejski, 2 osobowy, samochód elektryczny MULTECO - zasięg 100 km na jednym ładowaniu!
Zapraszamy
 
alt

Tour de Kalonka (19.09.2015)

Dzisiaj braliśmy udział w amatorskim rajdzie sympatyków dwóch kółek: Tour de Kalonka ( jeden z największych w naszym regionie). Świetna organizacja, piękna pogoda i znakomita zabawa dla całych rodzin. Były oczywiście na imprezie jazdy testowe e-rowerami GEOBIKE, jazdy na Airwheel i elektrycznych deskorolkach TESLABOARDS. Zobaczcie sami co tam się działo
 
altalt

GEOBIKE MTB na targach EUROBIKE (29.08.2015)

GEOBIKE MTB "zawitał" na targi EUROBIKE i wydaje się że jest tu bardzo pożądanym "gościem". Ekspozycje wszystkich najważniejszych marek rowerowych zdominowane są przez elektryczne rowery MTB. Wygląda na to że duża grupa klientów uznała że jazda w górach lub w offroadowych terenach nie musi być związana z mega wysiłkiem a elektryczne wspomaganie ma pomóc zminimalizować zmęczenie szczególnie podczas stromych podjazdów. Najbardziej odważne wypowiedzi zasłyszane na targach a powtarzane dość często przez grona fachowców i dziennikarzy to stwierdzenie że wkrótce rynek rowerów MTB będzie należał w większości do elektryków. W Polsce brzmi to na razie jak herezja ale zobaczymy , zobaczymy co czas przyniesie.
 
alt

Geobike WISPER 706 Alpino oczarował... '' czarodzieja '' (15.07.2015)

Geobike WISPER 706 Alpino oczarował.... najbardziej utytułowanego polskiego "czarodzieja" - Pana Sławomira Piestrzeniewicza dwukrotnego wicemistrza świata w iluzji, znanego na całym świecie z pokazów swoich niezwykłych umiejętności jako Arsene Lupin. Nad bezpieczeństwem w czasie podróży naszym e-rowerem czuwać będzie ABUS producent profesjonalnych kasków i zabezpieczeń rowerowych.
 
alt

 

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl