wyszukiwanie zaawansowane
1 » SERWIS2

SERWIS 
ZAPRASZAMY DO SERWISU ROWERÓW  I HULAJNÓG ELEKTRYCZNYCH

 
 

Jazda na rowerze powinna być przyjemnością, dlatego warto poświęcić trochę czasu na jego przegląd i konserwację. Codzienne jazdy na rowerze do pracy lub weekendowe wycieczki również ze względu na Twój komfort i bezpieczeństwo wymagają zadbania o jego stan techniczny. Jeśli sam nie masz czasu aby się tym zająć lub po prostu się na tym nie znasz, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością zaopiekujemy się Twoim e-rowerem i doprowadzimy go do oczekiwanego stanu.
 

Powinieneś wiedzieć, że regularne serwisowanie to dobry i jedyny sposób na niemałą oszczędność, gdyż zużyte elementy przeważnie szybko zaczynają niszczyć pozostałe, generując w ten sposób całkowicie niepotrzebne koszty. Oferujemy:
 

PAKIET OPTYMALNY  - cena 245 zł (brutto)

czyszczenie i smarowanie zębatek i łańcucha
 czyszczenie, smarowanie i regulacja przerzutek
sprawdzenie i regulacja hamulców
sprawdzenie i dokręcenie nakrętek piast, suportu, pedałów, sterów i innych
 sprawdzenie i konserwacja elementów gumowych
sprawdzenie i korekta ciśnienia w oponach
 sprawdzenie przewodów i działania napędu elektrycznego
kompleksowe czyszczenie roweru

 

W/w czynności mogą być uzupełnione dodatkowymi pracami wynikającymi z potrzeb i technicznego stanu roweru, których zakres i koszty są uzgadniane oddzielnie. Podane ceny nie obejmują kosztów części użytych do naprawy.

 

BATERIE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy również pomoc w wymianie lub regeneracji baterii do elektrycznych rowerów  (wszystkich marek i modeli) oraz innych pojazdów o napędzie elektrycznym wykorzystujących baterie Li - Ion.  Ceny kalkulowane są indywidualnie i uzależnione są od typu ogniw oraz ich pojemności.
 

Z przyjemności informujemy, że nasza chęć niesienia pomocy szczęśliwym posiadaczom e-hulajnóg XIAOMI stała się faktem i uruchomiliśmy serwis tych najpopularniejszych w Polsce elektrycznych pojazdów.


Oferujemy :


► przeglądy zerowe i sezonowe
► likwidacja luzów, drobne modyfikacje i naprawy
► regulacje, smarowania, czyszczenie, zabezpieczenia
wymianę opon na bezdętkowe / pełne
wymianę dętek i opon


 

UWAGA!
 

W okresie od marca do września ze względu na bardzo duży ruch usługi serwisowe świadczymy w pierwszej kolejności klientom. którzy dokonali zakupu w naszym salonie.  Zainteresowanych usługami serwisowymi w celu ustalenia dogodnego terminu prosimy o wcześniejszy kontakt  >>>    

 

ZAPRASZAMY:

Salon Pojazdów Elektrycznych - Łódź ul. Żeromskiego 51 tel. 510 101 224
            

 


Przejdź do strony głównej
 
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl