wyszukiwanie zaawansowane
1 » Oferta dla firm2

Oferta dla firmdla firm
                                   
                                      
PRZEWIDUJ  ZMIENIAJ KREUJ PRZYSZŁOŚĆ  BĄDŹ O KROK PRZED KONKURENCJĄ

 

Nie ma znaczenia czy prowadzisz małą, średnią czy dużą firmę. W każdej z nich Ty lub Twoi pracownicy codziennie odwiedzają urzędy, kontrahentów, klientów lub załatwiają inne służbowe sprawy. O to kilka najważniejszych powodów, dla których warto podjąć decyzję o zakupie e-pojazdów dla firmy:

 

Po pierwsze: Tanio i oszczędnie

  
Dokonując zakupu jakiegokolwiek urządzenia odliczasz VAT w wysokości 23% oraz obniżasz podatek dochodowy o 19%. Brak kosztów parkowania, paliwa, przeglądów technicznych, ubezpieczenia itp. Koszt jazdy, pokonania 100 km = to jedynie ok. 1 zł (koszt energii elektrycznej). To zaoszczędzone tysiące złotych w skali roku.
  
  

Po drugie: Modnie i zdrowo

  
Ekologia jest trendy! Od zakupu możesz zaliczyć się do grupy ludzi chroniących nasze środowisko. Zmniejszasz ilość spalin i hałasu! Korzystając z e-pojazdów masz wpływ na poprawę kondycji i swojego zdrowia, bo ruch to zdrowie.

  
  

Po trzecie: Wygodnie

  
Masz przewagę nad innymi, bo bez zmęczenia dotrzesz do pracy, szkoły lub do klientów i znajomych. Ty wybierasz trasę bez konieczności czekania na przystanku komunikacji miejskiej lub stojąc samochodem w korkach. Ponadto oszczędzasz swój czas, bo czas to pieniądz!


  
Po czwarte: Zostaniesz zauważony

  
Pojazdy wykorzystujące energię elektryczną zostały już zauważone i docenione na całym świecie jako przyszłość transportu. Napędzane przez silniki bez szczotkowe, z nowoczesnymi bateriami litowo – jonowymi umożliwiają pokonywanie nawet dużych odległości. W celach zawodowych i rekreacyjnych korzystają z nich miliony osób. Czas abyś dołączył do tej grupy.
  
Wykorzystaj nasze e-pojazdy do promocji swojej firmy podczas    targów i  wystaw a nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Po piąte: Wzbudzisz zainteresowanie

  
Nasze e-pojazdy to znakomity pomysł na nagrody dla najlepszych pracowników lub prezent dla partnerów biznesowych. Mogą być nową formą pobudzania do aktywności we współpracy i jednocześnie nowoczesnym sposobem reklamy firmy. Wzbudzą zainteresowanie jako nagrody w promocjach, loteriach oraz jako produkt programów lojalnościowych. Trwa duża promocja naszych e-pojazdów we wszystkich mediach. Wykorzystaj ją z korzyścią dla siebie i firmy.

   
  
Po szóste: Wykorzystasz moc nowości

  
To tylko wybrane zalety decyzji o zakupie. Jeśli one Cię nie przekonały mamy dla Ciebie następne. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z przyjemnością zaprezentujemy nasze pojazdy, możliwości zakupu w atrakcyjnym finansowaniu przygotowanym specjalnie dla naszych klientów.

  
Każdy z Twoich pojazdów może posiadać logo Twojej firmy lub jej reklamę. Dzięki temu o Twojej firmie dowiedzą się nowi klienci. Wyróżnisz się z tłumu a Twoja konkurencja zostanie o krok z tyłu. Wykorzystaj to w działaniach marketingowych pokazując swoją firmę jako przodownika we wprowadzaniu nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań.
 

alt


Przejdź do strony głównej

Nasi partnerzy

AIRWHEELBOSCHE-GOOEGRETFLICKERBIKERFOCUSFRUGALFUJI GEOBIKEHAIBIKEHOLDING HANDSKALKHOFFKAWASAKINIUOVERFLYPOWUNITYSHIMANO STEPSTECHLIFETHE-URBANWHEELYLIFTWINORAYAMAHA
 
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl