wyszukiwanie zaawansowane
1 » Oferta dla hoteli2

Oferta dla hotelioferta

                            
DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ DAJ POWÓD DO POWROTU ZDOBĄDŹ NOWYCH KLIENTÓW
                      
          
Chcecie Państwo uatrakcyjnić pobyt waszym gościom i przyciągnąć nowych klientów do waszego hotelu, pensjonatu, ośrodka wczasowego, gospodarstwa agroturystycznego czy sanatorium? Zapraszamy do współpracy. Rowery elektryczne, elektryczne hulajnogi oraz inne e-pojazdy dla dorosłych i dla dzieci mogą Wam w tym pomóc.
            
                             
  

Nasza bogata oferta obejmuje kilkadziesiąt modeli rowerów elektrycznych. Są wśród nich rowery typowo miejskie, turystyczne oraz oraz do jazdy terenowej. Nowoczesne bezobsługowe silniki oraz o długiej żywotności baterie umożliwiają pokonywanie tras turystycznych o długości nawet ponad 100 km.

 

Na każdy z e-rowerów można umieścić reklamę Państwa obiektu, co przyciągnie kolejnych klientów zainteresowanych ich wynajmem lub skorzystaniem ze świadczonych usług.


Dla gości lubiących inną niż rowerową formę aktywności proponujemy e-pojazdy napędzane energią elektryczną, które z pewnością wzbudzą ich zainteresowanie. Czas spędzony na zabawie i jazdach e- monocyklami, e-deskorolkami, e-hulajnogami i innymi e-pojazdami z naszej oferty z pewnością zostaną na długo w pamięci Państwa klientów.

            

 

Wszystkim zainteresowanym współpracą i uruchomieniem lokalnej wypożyczalni zapewniamy:


pomoc w wyborze najlepszych do oczekiwań i budżetu e-pojazdów
 bezpłatną dostawę pod wskazaną lokalizację
 pomoc w uruchomieniu wypożyczalni
 materiały szkoleniowe dla pracowników obsługujących wypożyczalnię
 wzory dokumentów umożliwiających wypożyczanie e-pojazdów
 pakiet materiałów reklamowych promujących działalność wypożyczalni
 podstawowe szkolenie serwisowe
 umieszczenie na zakupionych e-pojazdach reklam Państwa firmy
 pomoc w promocji oferty z wykorzystaniem określonych mediów
 przygotowanie oferty specjalnej na finansowanie zakupu, którego koszty mogą pokrywać klienci korzystający z e-pojazdów

Zakres naszego wsparcia oraz jego zasady określane są indywidualnie i są uzależnione od liczby zamówionych e-pojazdów.

  

Co można zyskać uruchamiając wypożyczalnię?
 

Przede wszystkim zapewnienie nowych atrakcji stałym klientom. Z pewnością to docenią wracając ponownie, reklamując usługi wśród znajomych. Ponadto zwiększenie swoich szans na zdobycie nowych i to na wszystkie świadczone usługi.

 

Dodatkowe źródło dochodu, które obserwując rynek zagraniczny i olbrzymie zainteresowanie tego typu usługami jest o małym ryzyku.  Umocnienie pozycji na lokalnym rynku oraz wyprzedzenie konkurencji.


Nie przekonały Cię nasze argumenty i wahasz się czy rozpoczynać działalność wypożyczalni? Zdecyduj się na mniejszy zakup i zmniejsz koszty lokalnego transportu swoim współpracownikom.

 

Dokonując zakupu jakiegokolwiek urządzenia odliczasz VAT w wysokości 23% oraz obniżasz podatek dochodowy o 19%. Brak kosztów parkowania, paliwa, przeglądów technicznych, ubezpieczenia itp. Koszt pokonania 100 km = to jedynie ok. 1 zł (koszt energii elektrycznej). To zaoszczędzone tysiące złotych w skali roku.
 

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

           

alt
            

Przejdź do strony głównej
 
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl