wyszukiwanie zaawansowane
1 » EVENTY2

EVENTYoferta

DLACZEGO I DLA KOGO WARTO ORGANIZOWAĆ FIRMOWE EVENTY?
                   
Eventy czyli firmowe lub branżowe wydarzenia, często kojarzone są jedynie z dużymi, znanymi markami i znanymi gwiazdami. Tymczasem event może przybrać postać kameralnego spotkania w gronie kilkunastu osób. Warto zmienić o nich pogląd i wyobrażenie, ponieważ jest to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi promocji firmy.
                              

Celem tych działań jest zrealizowanie postawionych przez firmę zamierzeń i dotarcie do jak najszerszego kręgu odbiorców. Powszechnym więc staje się łączenie eventu z rożnego rodzaju interakcją. Jeżeli uda nam się zaangażować konsumenta emocjonalnie i nakłonić do wykonywania rożnych czynności, wówczas event ma szanse pozostać na dłużej w jego pamięci. Dobór atrakcji jest jednak uzależniony od profilu konsumenta.


  
Dobrze zaplanowany i przeprowadzony event może znacznie zwiększyć nie tylko świadomość marki czy zmobilizować załogę do wydajniejszej pracy. Może przede wszystkim spowodować znaczny wzrost sprzedaży określonego produktu.


  
Należy zwrócić uwagę również na to, iż na polskim rynku mamy coraz więcej przypadków, kiedy to dobrze przemyślane wydarzenie eventowe  staje się skuteczniejsze niż kampania medialna.

   

Wydawać by się mogło, iż mimo zmian w postrzeganiu rynku nadal królują tradycyjne formy reklamowe. Praktyka i zdrowa kalkulacja kosztów i zysków nakazuje jednak wielu branżom zainteresować się efektownymi imprezami, które pomogą przybliżyć markę i ofertę danej firmy, a w ostatecznym rozrachunku skuszą klientów.

Dlaczego warto inwestować w eventy? Chociażby dlatego, że już od dziecka nauczeni jesteśmy iż najskuteczniej i najłatwiej człowiek uczy się poprzez zabawę czy aktywne spędzanie czasu.

Jeśli chcemy aby zaproszeni goście, współpracownicy zachowali długo w pamięci wydarzenie wypada pomyśleć o szczególnych i mało spotykanych atrakcjach. Do ich realizacji polecamy nasze e-pojazdy, które ze względu na innowacyjność i nowoczesne rozwiązania będą z pewnością czymś wyjątkowym. W zależności od potrzeb i oczekiwań oferujemy ich udostępnienie lub poprowadzenie z ich wykorzystaniem zajęć i konkursów dla zaproszonych gości.

Zapraszamy do współpracy. W przypadku zainteresowania naszą propozycją prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.
  

alt
  
alt
      
alt

alt

alt
  


 

alt

alt

 

 


Przejdź do strony głównej
 
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl