wyszukiwanie zaawansowane
» » Dlaczego E-Bike ?

Dlaczego E-Bike ?

Oto 10 najważniejszych powodów aby wybrać rower elektryczny. Kolejność jest dowolna i każdy może ocenić co może być dla niego najważniejsze.

 1. Omijasz miejskie korki ! Rowerem elektrycznym dużo szybciej dojedziesz, dokądkolwiek zechcesz - do pracy, szkoły, do znajomych czy na zakupy! Kiedy w godzinach szczytu kierowcy samochodów tracą nerwy w korkach, e-bike wykorzystuje ścieżki rowerowe, których jest coraz więcej.
   
 2. Oszczędzasz! Utrzymanie roweru elektrycznego jest dużo tańsze, niż eksploatacja samochodu. Na przejechanie 100km samochodem wydasz ok. 50zł. Za trasę tej samej długości przebytą rowerem elektrycznym zapłacisz jedynie 1zł. Roweru elektrycznego nie musisz rejestrować, ani ubezpieczać. A koszty paliwa do samochodów wciąż rosną…
   
 3. Doceń komfort parkowania! Rower elektryczny zaparkujesz bez żadnych opłat w dowolnym miejscu w mieście tak jak rower tradycyjny. Nie musisz go również garażować, wystarczy tradycyjna piwnica, korytarz lub balkon
   
 4. Odkryj wygodę użytkowania! Szybko zapomnisz o szukaniu stacji benzynowej! W chwili wyczerpania się baterii, będziesz mógł ją naładować ponownie w dowolnym miejscu z dostępem do sieci elektrycznej!
   
 5. Bądź Eko! Używając pojazdu elektrycznego przyłączysz się aktywnie do walki o ochronę środowiska naturalnego! Przyczynisz się do redukcji poziomu emisji szkodliwych spalin samochodowych w Twoim mieście! Żaden inny pojazd mechaniczny nie jest tak ekologiczny jak rower elektryczny!!!
   
 6. Żyj zdrowo! Wykorzystując tradycyjny sposób użytkowania roweru oraz przebywając częściej na świeżym powietrzu, zadbasz o zdrowie i poprawisz kondycję fizyczną!
   
  Dlaczego E-Bike ?
   
 7. Koniec z nadmiernym wysiłkiem! W czasie największego upału jedziesz do pracy, szkoły, na zakupy i wyglądasz jak właściciel klimatyzowanej limuzyny. Czujesz się zawsze komfortowo po jeździe bez konieczności przebierania.
   
 8. Rehabilitacja! Jazda z wspomaganiem jest wspaniale pomocna przy problemach kardiologicznych , schorzeniach układu ruchu. Może być skutecznym zabiegiem w okresie rekonwalescencji po operacjach ortopedycznych lub kardiologicznych.
   
 9. Wspinaj się bez ograniczeń! Dobry e-bike skutecznie spłaszcza wzgórza. Wspomagając silnik lekkim pedałowaniem łatwo pokonasz duże wzniesienia. Uczucie jest cudowne.
   
 10. Zadbaj o kondycję! Badania przeprowadzone w innych krajach wykazały że korzystamy z elektrycznego roweru kilkukrotnie częściej niż przeciętny rowerzysta jeżdżący tradycyjnym rowerem. Pedałując ze wspomaganiem poprawiamy swoją kondycję. Ćwiczenia lekkie ale częste są zdrowsze od tych forsownych ale okazjonalnych.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl