wyszukiwanie zaawansowane
» » Porównanie Segway Airwheel S3 oraz S5. Który model wybrać ?

Porównanie Segway Airwheel S3 oraz S5. Który model wybrać ?

Często zadawanym pytanie jest to o różnice między dwoma modelami Airwheel S3 i Airwheel S5 oraz który z nich wybrać.
 


Aby odpowiedzieć na te pytanie należy zdefiniować potrzeby. Czyli do czego będzie używany Airwheel serii S. W tym artykule najpierw przedstawimy w punktach najważniejsze różnice między tymi urządzeniami a następnie doradzimy który model kto powinien wybrać:     


Podstawowe różnice:
 

1. Pojemność akumulatora. Model S3 - 540Wh, model S5 - 680W. Ze względu jednak na różnicę wagową urządzeń zasięg osiągany na obydwu modelach jest stosunkowo podobny

2. Waga. Model S3 -22,4kg, model S5 - 34kg

3. Budowa. Model S5 jest wzmocniony aluminiowymi stelażami oraz Posiada wzmocnioną konstrukcję kierownicy.

4. Opony - Model S3 - 14" bieżnik miejski, Model S6 - 16" bieżnik terenowy. Urządzenie S5 posiada dużo większe koła ze znacznie bardziej agresywnym bieżnikiem oraz szerszymi oponami która ułatwiają jazdę w trudnym terenie.

5. Oświetlanie - Model S5 oprócz standardowych lamp wbudowanych w dolnej części został dodatkowo wyposażony w duże ledowe lampy z mocnym strumieniem światła.

Jest to pięć najważniejszych różnic pomiędzy tymi pojazdami. Łatwo stwierdzić więc, że Airwheel S5 przeznaczony jest do jazdy w trudnym terenie oraz ciężkiej pracy, z kolei model S3 do spokojnego prywatnego użytkowania. Tak też podzieliśmy grupy odbiorców na użytkowników prywatnych oraz Firmy.

Grupy użytkowników:

 

OSOBY PRYWATNE -  Dla osób prywatnych, które użytkować będą Airwheel S3 przy zwiedzaniu dużych miast, na urlopie czy do poruszania się po miejskiej dżungli zdecydowanie polecamy model S3. Jest on w pełni wystarczający do miejskich warunków, dodatkowo jest stosunkowo lekki ( 22,4 kg ) oraz ma wykręcaną kierownicę co umożliwia spakowanie urządzenia do bagażnika samochodu czy wniesienie po schodach. Airwheel S3 ma filigranowe wymiary, łatwo zmieścimy się nim między przechodniami oraz szybko i łatwo możemy z niego zejść.
 

alt

 

FIRMY - firmy są głównym odbiorcą produktów serii S. Na podstawie ich decyzji przybliżymy Państwo miejsca zastosować pojazdów S3 i S5

a) S5 - Firmy Ochroniarskie, Lotniska, Wypożyczanie, Służby mundurowe.  Airwheel S5 został wybrany między innymi przez takie firmy jak IMPEL S.A., Biuro Ochrony Rządu czy Polską Agencję Ochrony. Urządzenia przeznaczone są do ciężkiej i ciągłej pracy. Często 24 godziny na dobę w różnych warunkach zarówno terenowych jak i pogodowych.

Airwheel na SkyTower - Wrocław

 

alt

 

alt

 

b) S3 - Magazyny, fabryki, kampanie marketingowe - Airwheel S3 to pojazd który na równym terenie radzi sobie równie dobrze jak model S5. Ponadtto jest bardziej atrakcyjny wizualnie, lżejszy i równie szybki. Airwheel'e S3 pracują już między innymi na halach magazynowych takich firm jak Moto-Profil, Pini oraz wielu agencjach marketingowych.

Airwheel w hurtowni firmy Moto-Profil Sp.z.o.o
.

 

alt


 

Źródło: www.airwheelpoland.com
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl