wyszukiwanie zaawansowane
1 » O nas2

O nasAUTODORADCA.PL  to odpowiedź na potrzebę zamiany męczącego zakupu w przyjemność. To projekt osób od lat związanych z rynkiem motoryzacyjnym, które posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w centralach importerów oraz salonach dealerów. 

Od 2008 roku nasza działalność oraz usługi były oferowane jedynie w Internecie za pośrednictwem stworzonego do tego celu portalu motoryzacyjnego gdzie doradzaliśmy i pomagaliśmy w realizacji planów związanych z zakupem i sprzedażą samochodów klasy Premium.

W związku z chęcią rozwoju, wychodząc na przeciw oczekiwaniom internautów, postanowiliśmy wyjść ze świata wirtualnego i utworzyć pierwszy Punkt Obsługi Klienta. 

Dokonaliśmy tego 15 marca 2013 roku, nie przez przypadek nasz wybór padł na największe w Polsce Centrum Rozrywkowo - Handlowe "Manufaktura". Kilka miesięcy bezpośrednich kontaktów z tysiącami klientów, doświadczenia i dane zdobyte w Manufakturze utwierdziły nas w przekonaniu, że czas podejmować kolejne decyzje.

W lipcu 2013 roku zrobiliśmy następny, wielki krok w rozwoju projektu. Otworzyliśmy  "Strefę Pewnych Samochodów" składającą się z salonu samochodów klasy Premium.

 

alt alt alt

 

 

 

       alt     alt
 

W kwietniu 2014 roku firmy Autodoradca.PL i GEOBIKE podjęły decyzję o współpracy. Jej wynikiem są wspólnie organizowane działania promocyjne oraz powstanie platformy handlowej www.goBIKES.PL
 

GEOBIKE to polska marka dedykowana rowerom elektrycznym.

To wiodący, polski producent rowerów elektrycznych, który postawił na nowoczesność. Dlatego rowery, które produkuje poza funkcjonalnym wspomaganiem charakteryzują się zaawansowanymi technologiami i ciekawym designem. Użytkownicy rowerów GEOBIKE bez wątpienia docenią wygodne konstrukcje, lekkie, aluminiowe ramy oraz nowoczesne wyposażenie. Atrakcyjna cena prezentowanych modeli to bez wątpienia atut, dzięki którym rower z napędem elektrycznym pozostaje w zasięgu możliwości każdego Klienta.
 

Kolekcja GEOBIKE to ponad 30 różnych modeli rowerów z napędem elektrycznym. Od składanych rowerów na 16-calowych kołach poprzez różnej wielkości rowery miejskie, trekkingowe, szosowe, stylowe cruisery, aż po górskie rowery górskie typu fat bike bijące rekordy popularności w Europie. Wszystkie modele rowerów GEOBIKE oparte są na aluminiowych ramach zaprojektowanych specjalnie pod rowery z silnikami elektrycznymi, wyposażone w starannie dobrany sprzęt i podzespoły elektryczne oraz oparte na najnowocześniejszej i bezawaryjnej technologii litowo-jonowej. W ofercie dostępne są również innowacyjne rowery z kolekcji BAD SERIES, przeznaczone do użytku terenowego, wyposażone w karbonowe ramy, pełne zawieszenie, baterie o dużej pojemności oraz silniki wysokiej mocy (od 800 do 3000 W).

Rowery GEOBIKE produkowane są przez zakłady posiadające certyfikaty kontroli jakości ISO 9000, wszystkie modele rowerów posiadają certyfikaty CE i badania na zgodność z normą europejską EN15194

 

alt alt alt 

 

W marcu 2015 roku w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 61 został otworzony pierwszy firmowy Salon Pojazdów Elektrycznych Autodoradca.PL / GEOBIKE, w którym dostępna jest pełna oferta elektrycznych rowerów.

 

alt alt alt


Odpowiadając na potrzeby klientów oraz planowany rozwój w następnych latach działalności oferta została wzbogacona o elektryczne pojazdy
firmy AIRWHEEL, która specjalizuje się w konstruowaniu i produkcji elektrycznych środków transportu oraz innych nowatorskich urządzeń opartych na technologii litowo-jonowej. Firma zatrudnia ponad 100 inżynierów i konstruktorów oraz współpracuje z ośrodkami badawczymi z całego świata. Od początku istnienia firma wprowadziła na światowy rynek całą gamę urządzeń w których stosowane są najnowocześniejsze rozwiązania zapewniające niską wagę urządzeń, wytrzymałość, bezpieczeństwo oraz bardzo duże osiągi. Głównym kierunkiem obranym przez markę Airwheel są pojazdy elektryczne. W tej grupie produktów marka Airwheel posiada 60% udziałów w światowym rynku.


Naszą ofertę uzupełniliśmy również o następnych producentów, którzy powierzyli nam promocję,sprzedaż i dystrybucję swoich e-pojazdów:
TESLABOARDS - firmę produkującą niezwykłe e-deskorolki miejskie oraz terenowe oraz
FRUGAL - polskiego producenta e-hulajnóg, które połączyły wysoką jakość z korzystną ceną
RAZOR - znanego amerykańskiego producenta pojazdów elektrycznych dla dzieci

 

Zapraszamy na prezentację i jazdy testowe
Salon Pojazdów Elektrycznych - Łódź, ul. Łagiewnicka 61
 

 


Przejdź do strony głównej

Nasi partnerzy

AIRWHEELBREEZERFLICKERBIKERFOCUSFRUGALFUJI GEOBIKEHAIBIKEKALKHOFFKAWASAKIOVERFLYPFAU-Tec / PFIFFRAZORTESLABOARDSTRACKIMOVECTRIXWHEELYLIFTWINORA
 
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl