wyszukiwanie zaawansowane
» » Airwheel S8, E6 i C5 - Recenzja nowych produktów

Airwheel S8, E6 i C5 - Recenzja nowych produktów

 
 

Mieliście problem z wybraniem odpowiedniego dla was Airwheela z naszej oferty? Od dziś w naszej ofercie znajdziecie 3 całkowicie nowe urządzenia, więc dla niezdecydowanych będzie to albo ratunek w formie idealnego Ariwheela albo jeszcze większy problem z wyborem. Przejdźmy jednak do szczegółów: od dziś w Polsce możecie kupić modele S8, E6 i C5.
alt

Zacznijmy od tego pierwszego:


Airwheel S8


Nie jest to zupełnie nowy produkt, ponieważ jest to nowy model z rodziny S. Ważne są jednak zmiany które tutaj zaszły czyli usunięcie kierownicy. Została ona zastąpiona specjalnym siedziskiem które pełni jej funkcje. Nie zmusza nas to jednak do poruszania się w pozycji siedzącej, gdyż budowa pozwala nam na tradycyjną jazdę „na stojaka” w bardzo komfortowy sposób. Waga urządzenia też jest dużym atutem, ponieważ jest to niecałe 15 kg w związku z czym nię będziemy mieli problemu w razie konieczności przeniesienia Airwheela. Nośność urządzenia to 100kg, a przejedziemy nim nawet do 25km przy 3 godzinach ładowania i maksymalnej prędkości 17 km/h.

 
 
 
Airwheel E6

Ten model znacznie różni się od innych pojazdów w naszej ofercie. Jest to najmniejszy dostępny skuter elektryczny na rynku. Airwheel daje nam podobne możliwości jak poprzednie urządzenie czyli S8. Maksymalna prędkość to 20 km/h, zasięg do 28km przy pełnym ładowaniu trwającym ok. 200 min oraz nośność 100kg. Najważniejszą różnicą jest budowa tego pojazdu, ponieważ pozwala ona złożyć Airwheela dzięki czemu staje się on bardzo wygodny do transportowania czemu sprzyja też niewielka waga ledwie przekraczająca 14kg.
Airwheel E6 to także bardzo wygodna jazda na długim dystansie. Pozycja bardzo zbliżona jest do rowerej. Mamy tutaj również specjalną stopkę służącą do parkowania pojazdu oraz wyjście USB pozwalające korzystać z różnych akcesoriów korzystających z tego portu czy chociażby do naładowania naszego telefonu w trakcie dłuższej przejażdżki.
 
   
 

Airwheel C5
 
Na koniec zostawiamy największą nowość, czyli multimedialny kask. Ale zaraz, jak to? Firma zajmująca się pojazdami elektrycznymi produkuje kaski? Wielu z was może mieć podobną reakcję, ale to nie żarty. Kask jest istotnym elementem naszego bezpieczeństwa podczas poruszania się. Kask przeznaczony jest dla wszystkich aktywnych korzystających z nart, roweru, czy wielu, wielu innych wymagających od nas należytej ochrony. Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdyby sam kask nie był nowoczesny i innowacyjny. Każdy z nas lubi słuchać muzyki podczas jazdy rowerem, więc kas wyposażony został w głośniki które ze względu na swoją konstrukcję nie zagłuszają nam dźwięków otoczenia, więc zawsze możemy być w gotowości do nagłego manewru. Jeździcie na nartach i wydajecie pieniądze na kamery sportowe żeby nagrać swoje wyczyny? Teraz wszystko to może zrobić wasz kask, czyli Airwheel C5 który jest wyposażony w kamerę o rozdzielczości 2k oraz slot kart pamięci na gromadzenie wszystkich naszych niesamowitych nagrań.Kask łączy się z naszym telefonem za pośrednictwem Bluetooth dzięki czemu wystarczy kliknąć przycisk na kasku co pozwoli nam odebrać połączenie i dzięki wspomnianym głośnikom oraz wbudowanemu mikrofonowi prowadzić rozmowę mając wolne ręce. Sam kask wyposażony jest też w Wi-Fi dzięki czemu możemy połączyć się z naszą siecią domową i w wygodny sposób od razu obejrzeć nasze filmy na dowolnym urządzeniu podłączonym do tej sieci. Kask przy pełnym naładowaniu będzie służył nam przez ok. 3 godziny, jednak dzięki specjalnemu trybowi pracy może skutecznie pełnić funkcję domowego monitoringu.


alt

 
 
Oczywiście wszystkie z tych urządzeń współpracują z aplikacją mobilną Airwheela. Już teraz zachęcamy do sprawdzenia możliwości nowego sprzętu i mamy nadzieję, że wiele osób znajdzie wśród tych modeli produkt idealny dla siebie.

Autor: Radosław Drozdowicz
Źródło:
http://airwheelpoland.com/

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl