wyszukiwanie zaawansowane
» » Airwheel E6 - Najlżejszy skuter elektryczny świata

Airwheel E6 - Najlżejszy skuter elektryczny świata

Większości z nas skuter zapewne kojarzy się z nie najmniejszym dwukołowcem o raczej średnich osiągach na którym głównie poruszają się osoby, które jeszcze nie mogą prowadzić samochodu. Nie jest to złe skojarzenie, bo tym właśnie jest większość skuterów, ale słowo to niejedno ma oblicze.
 

Poznajcie więc najlżejszy na świecie elektryczny skuter – AirWheel E6. Waga tego pojazdu to zaledwie 12,6kg (!) co przy jego osiągach i możliwościach skutecznie plasuje go jako najlżejszy tego typu pojazd na świecie. Nie ma co kłamać, nie damy rady jednorazowo przejechać na nim 100km w ciągu 2 godzin, ale... No właśnie, zawsze jest jakieś ale i w tym wypadku jest ich nawet kilka. Dystans, o którym przed chwilą wspomniałem przejedziemy na tradycyjnym skuterze, ale przecież nie weźmiemy go do ręki i nie wsiądziemy z nim np. do metra czy autobusu. Nie obędzie się też bez specjalnych wizyt na stacji paliw no i dodatkowego zanieczyszczania powietrza. No i powiedzmy sobie szczerze, kto pokonuje długie dystanse na małym skuterze? Dla większości to pojazd miejski, idealny na wizytę w sklepie czy u znajomego.

Właśnie tutaj E6 wychodzi na prowadzenie. Jest to skuter typowo miejski, pozwalający nam na przejechanie od 25-35km przy maksymalnej prędkości 20 km/h. Strome podjazdy też nie będą dla nas przeszkodą, ponieważ maksymalny kąt pod jakim możemy korzystać z AirWheela to 30o. I wszystko to co wymieniłem to tylko kilka kluczowych cech, a jest ich znacznie więcej! Bo czego innego możemy wymagać w dużym, zatłoczonym mieście jak wcześniej wspomnianej możliwości złożenia naszego skutera i wzięcia go do tramwaju czy chociażby samochodu tylko po to by po chwili przesiąść się z powrotem na niego i uniknąć najbardziej zatłoczonych ulic? Nie muszę już chyba wspominać o możliwości naładowania go do 80% w niecałe 2,5h, ale dla wszystkich produktów AirWheela standardem jest, że jedyne paliwo jakiego potrzebują, to to płynące z gniazdek elektrycznych w naszych domach, pracy czy w jakimkolwiek innym miejscu.

 

 

 

 
 

 

Jeśli nie lubicie rozstawać się ze swoim telefonem, to w zasadzie dobrze, bo AirWheel E6 współpracuje z naszą aplikacją, która pozwoli jeszcze lepiej kontrolować przebieg jazdy i dostosować rzeczy takie jak np. Maksymalna prędkość jaką osiągniemy naszym skuterem. Nie musicie się martwić przy okazji o szybkie wyładowanie telefonu, co prawda nasz skuter jest trochę duży jak na PowerBank, ale możliwość doładowania telefonu przez port USB podczas jazdy dla wielu może brzmieć zachęcająco.

 

Jak widzicie, skuter nie musi oznaczać głośnego, ważącego prawie 100kg i napędzanego benzyną pojazdu, a jak pokazuje AirWheel E6 może oznaczać przyjazny dla środowiska, mobilny oraz prosty i przyjemny w użytkowaniu pojazd, który może wam towarzyszyć praktycznie wszędzie.

 

 
Źródło: www.airwheelpoland.com

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl