wyszukiwanie zaawansowane
» O nas

O nas

AUTODORADCA.PL  to odpowiedź na potrzebę zamiany męczącego zakupu w przyjemność. To projekt osób od lat związanych z rynkiem motoryzacyjnym, które posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w centralach importerów oraz salonach dealerów. 

Od 2008 roku nasza działalność oraz usługi były oferowane jedynie w Internecie za pośrednictwem stworzonego do tego celu portalu motoryzacyjnego.Doradzamy i pomagamy w realizacji planów związanych z zakupem i sprzedażą samochodów.

W związku z chęcią rozwoju, wychodząc na przeciw oczekiwaniom internautów, postanowiliśmy wyjść ze świata wirtualnego i utworzyć pierwszy Punkt Obsługi Klienta. 

Dokonaliśmy tego 15 marca 2013 roku, nie przez przypadek nasz wybór padł na największe w Polsce Centrum Rozrywkowo - Handlowe "Manufaktura". Kilka miesięcy bezpośrednich kontaktów z tysiącami klientów, doświadczenia i dane zdobyte w Manufakturze utwierdziły nas w przekonaniu, że czas podejmować kolejne decyzje.

W lipcu 2013 roku zrobiliśmy następny, wielki krok w rozwoju projektu. Otworzyliśmy  "Strefę Pewnych Samochodów" składającą się z salonu samochodów klasy Premium oraz zewnętrznej ekspozycji samochodów klasy średniej.

 

alt alt alt

 

GEOBIKE to jeden z największych w Polsce producent rowerów elektrycznych, który na bazie wieloletnich doświadczeń zbieranych na europejskim rynku przygotował kolekcję  różnych modeli E-Bików. Są to klasyczny miejski rower GEOBIKE City, turystyczny wytrzymały GEOBIKE Nordkapp, mały mobilny, składany GEOBIKE Smart, elegancki i stylowy GEOBIKE Perfect (+) oraz GEOBIKE Monster. Ten stylizowany w stylu retro rower elektryczny przypominający amerykańskie cruizery to najbardziej oryginalny model kolekcji. Został on wyróżniony nagrodą za design podczas targów rowerowych Bike Expo 2013 w Kielcach. W roku 2015 oferta została wzbogacona o następne modele w tym serię Adventure 2015. Rowery produkowane są przez zakłady posiadające certyfikaty kontroli jakości ISO 9000. Wszystkie rowery posiadają certyfikaty CE i badania na zgodność z normą europejską  EN15194. Produkowane rowery elektryczne sprzedawane są również na rynku Niemieckim i w Skandynawii.

 

       alt     alt
 

W kwietniu 2014 roku firmy Autodoradca.PL i GEOBIKE podjęły decyzję o współpracy. Jej wynikiem są wspólnie organizowane działania promocyjne oraz powstanie platformy handlowej www.goBIKES.PL
 

 

alt alt alt 

 

W marcu 2015 roku w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 61 został otworzony pierwszy firmowy Salon Rowerów Elektrycznych Autodoradca.PL / GEOBIKE, w którym dostępna jest pełna oferta rowerów i akcesoriów.

 

alt alt alt


   

Zapraszamy na prezentację i jazdy testowe
Salon Pojazdów Elektrycznych - Łódź, ul. Łagiewnicka 61
 

 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl